Olje Jojobe

Jojoba – BIO

Simmondsia chinensis

Jojoba je tekoči vosek, ki se hitro vpija in je še posebej primerno za razdraženo kožo. Jojoba je primerna za nego aknaste kože in pordele kože po britju. Deluje proti staranju kože, vlaži suho kožo, neguje lase in lasišče. Redna uporaba jojoba olja povečuje tako elastičnost, kot gladkost in čvrstost kože. Poleg visoke vsebnosti ceramidov je v jojoba olju tudi veliko vitamina E, ki deluje kot antioksidant in ščiti kožo pred prostimi radikali.

Cena:
11,53€
Volumen: 50 ml

Za večje količine in veleprodajo obiščite Favn Professional

Tip izdelka in območje uporabe

100-% naravno osnovno olje
Obraz
Telo
Lasje

Lastnosti izdelka

100-% naravno hladno stiskano olje
Semena
Zelo hitra vpojnost

Preverite certifikate

Jojobino olje - BIO

Botanično ime

Simmondsia chinensis

Poreklo

glej certifikat spodaj

Pridobivanje

hladno stiskanje

Jojobino olje – BIO 2035205



Jojobino olje – BIO 2035202
Jojobino olje – BIO 2035195
Jojobino olje – BIO 2035194
Jojobino olje – BIO 20351812
Jojobino olje – BIO 2035189
Jojobino olje – BIO 2035184
Jojobino olje – BIO 2035182
Jojobino olje – BIO 203516811
Jojobino olje – BIO 2035168
Jojobino olje – BIO 2035154
Jojobino olje – BIO 2035146