BIO karitejevo maslo

Karitejevo maslo – BIO

Butyrospermum parkii

BIO karitejevo maslo visoke kakovosti je primerno za nego nežne in občutljive kože. Primerno je tudi za otroško kožo. Lahko se uporablja za pripravo naravnih domačih mil in za izdelavo domače kozmetike.
Karitejevo maslo je topno pri približno 28 °C in se ob stiku s kožo hitro topi, zato je idealno za uporabo pri masaži. Dobro se meša s kakavovim, mangovim in babasu maslom. Z dodatkom kakavovega masla je končna mešanica trša in ima višje tališče.

Za mehkejšo končno konsistenco in topnost pri nižji temperaturi pa priporočamo babasu maslo, ki ima tališče pri 24 °C. Za dosego kakovostnih mešanic brez grudic priporočamo topljenje in temperiranje z uporabo vodne kopeli pri temperaturi, nižji od 40 °C.
Karitejevo maslo je pridelano po strogih standardih BIO certifikata, brez uporabe kemikalij in zdravju škodljivih snovi ter presega vse zahtevane parametre kakovosti. Ni testirano na živalih.

9,56€

Volumen: 150 ml
Za večje količine in veleprodajo obiščite Favn Professional


Lastnosti izdelka

Maslo

Karitejevo maslo - BIO

Botanično ime

Butyrospermum parkii

Poreklo

glej certifikat spodaj

Karitejevo maslo – BIO 2038179



Karitejevo maslo – BIO 2038177
Karitejevo maslo – BIO 2038172
Karitejevo maslo – BIO 20381612
Karitejevo maslo – BIO 20381610
Karitejevo maslo – BIO 2038168
Karitejevo maslo – BIO 2038165
Karitejevo maslo – BIO 2038162
Karitejevo maslo – BIO 20381510