BIO kokosovo maslo

Kokosovo maslo – BIO

Cocos nucifera oil

BIO kokosovo maslo je primerno za nego vseh vrst kože. Kožo mehča in pomaga odpravljati suhost in luščenje. Odstranjuje odmrle celice kože, kar jo naredi zdravo in gladko oziroma ji da zdrav in gladek videz.

Pomaga upočasniti staranje in nastajanje gub, starostih peg in povešanje kože. Bogato je z vitamini A, B in E. To olje pospešuje rast las ter ohranja lase zdravje in nam pomaga, da se znebimo prhljaja.

9,56€

Volumen: 150 ml
Za večje količine in veleprodajo obiščite Favn Professional


Lastnosti izdelka

Maslo

Kokosovo maslo - BIO

Botanično ime

Cocos nucifera

Poreklo

glej certifikat spodaj

Kokosovo maslo – BIO 2093179



Kokosovo maslo – BIO 2093177
Kokosovo maslo – BIO 2093175
Kokosovo maslo – BIO 2093172
Kokosovo maslo – BIO 20931610
Kokosovo maslo – BIO 2093167
Kokosovo maslo – BIO 20931510