Olje Jojobe

Jojobino ulje – BIO

 

Jojobino ulje je tekući vosak koji se brzo upija. Kombinirajte ga s ostalim osnovnim uljima, npr. te eteričnim uljem rimske kamilice kako biste kožu nahranili i regenerirali. Vrlo je prikladno za njegu kože sklone aknama,  kože iritirane nakon brijanja, kao i nadražene kože općenito. Usporava starenje kože i vlaži suhu kožu, te njeguje kosu i vlasište. Pored visokog udjela keramida, jojobino ulje sadrži mnogo vitamina E koji djeluje kao antioksidant i štiti kožu od slobodnih radikala. Ovo bogato ulje nalazi se i u našoj laganoj Neven kremi za lice i dekolte.

UPORABA:

  • Kombinirajte ga s ostalim osnovnim uljima.
  • Kao osnovno ulje u aromaterapiji.
Cijena:
89,18 kn
Volumen: 50 ml


Vrsta proizvoda i područje uporabe

Osnovno ulje
Lice
Tijelo
Kosa

Svojstva proizvoda

Hladno prešanje
Sjeme
Brzo upijanje

Provjerite certifikate

Jojobino ulje - BIO

Botanički naziv

Simmondsia chinensis

Porijeklo

vidi certifikat niže

Način dobivanja

hladno prešanje

Jojobino ulje – BIO 2035195



Jojobino ulje – BIO 20351812
Jojobino ulje – BIO 2035189
Jojobino ulje – BIO 2035184
Jojobino ulje – BIO 2035182
Jojobino ulje – BIO 2035168
Jojobino ulje – BIO 2035154
Jojobino ulje – BIO 2035146