bio katritejevo maslo150

Shea (karité) maslac – BIO

Butyrospermum parkii

Za njegu suhe i osjetljive kože, izradu sapuna, masažnih pločica i kozmetičkih proizvoda.

BIO shea maslac visoke kvalitete nezamjenjiv je u svakodnevnoj njezi kože, posebno suhe, osjetljive, kao i dječje kože. Prodirući duboko u kožu, štiti je od isušivanja, regenerira je i čini mekom, pa se često upotrebljava za izradu balzama za usne, kombinacije maslaca za njegu tijela, kao i za njegu ruku. Možete ga pronaći i u našim proizvodima: Akupres, Balzam za noge, , Natali melem za osjetljivu kožu i strije i drugim.

Topiv je na približno 28°C i u dodiru s kožom se brzo otapa pa je idealan za masažu i izradu masažnih pločica. Kombinirate li ga s nekim od naših eteričnih ulja, na primjer ylang-ylangom ili mandarinom, dobit ćete mirisni pakung za kosu.

 

 

Cijena:
77,29 kn
Volumen: 150 ml


Vrsta proizvoda i područje uporabe

Maslac

Učinak

Provjerite certifikate

Shea (karité) maslac - BIO

Botanički naziv

Butyrospermum parkii

Porijeklo

vidi certifikat niže

Shea (karité) maslac BIO 2038197



Shea (karité) maslac BIO 2038196
Shea (karité) maslac BIO 2038191
Shea (karité) maslac BIO 20381812
Shea (karité) maslac BIO 20381810
Shea (karité) maslac BIO 2038189
Shea (karité) maslac BIO 2038187
Shea (karité) maslac BIO 2038186
Shea (karité) maslac BIO 2038184
Shea (karité) maslac BIO 2038182
Shea (karité) maslac BIO 2038179
Shea (karité) maslac BIO 2038177
Shea (karité) maslac BIO 2038172
Shea (karité) maslac BIO 20381612
Shea (karité) maslac BIO 20381610
Shea (karité) maslac BIO 2038168
Shea (karité) maslac BIO 2038165
Shea (karité) maslac BIO 2038162
Shea (karité) maslac BIO 20381510