Olje Argana

Arganovo ulje – BIO

 

Ulje proizvedeno iz jezgri arganovih oraščića slovi za ulje najviše kvalitete, te je vrlo cijenjeno u prehrani i kozmetici. Ima odlične osobine koje pomažu protiv starenja kože, usporava nastanak bora, umiruje nadraženu i/ili upaljenu kožu.

Kombinirajte ga s eteričnim uljem smilja i dobit ćete vrhunskog anti-age saveznika! Zahvaljujući visokom sadržaju vitamina, kožu štiti pred štetnim radikalima iz okoliša. Prikladno je za njegu svih vrsta kože, posebno suhe. Ne začepljuje pore, ne ostavlja mastan osjećaj, a već jedna kapljica dovoljna je za njegu osjetljive kože oko očiju.

UPORABA:

  • Za njegu suhe kože, kože podvrgnute stresu, te za sprječavanje nastanka bora
  • Kao osnovno ulje u aromaterapiji
Cijena:
89,18 kn
Volumen: 50 ml


Vrsta proizvoda i područje uporabe

Osnovno ulje
Lice
Tijelo
Kosa

Svojstva proizvoda

Hladno prešanje
Oraščići
Sporije upijanje

Provjerite certifikate

ARGANOVO ULJE - BIO

Botanički naziv

Argania spinosa

Porijeklo

vidi certifikat niže

Način dobivanja

hladno prešanje

Arganovo ulje BIO 20851812



Arganovo ulje BIO 2085187
Arganovo ulje BIO 2085184
Arganovo ulje BIO 20851711
Arganovo ulje BIO 2085172
Arganovo ulje BIO 20851610
Arganovo ulje BIO 2085164
Arganovo ulje BIO 20851510